Greta: 511 067 351 Karolina: 601 633 589 kontakt@soshusky.pl

Chcę pomagać

DAROWIZNA

Najbardziej popularną formą wsparcia Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom SOS HUSKY jest przekazanie darowizny na cele statutowe Stowarzyszenia, poprzez dokonanie przelewu na konto:

Santander Bank Polska S.A. nr rachunku : 58 1090 1652 0000 0001 1802 2107

Dla przelewów zagranicznych:

IBAN: PL 58 1090 1652 0000 0001 1802 2107

SWIFT: WBKPPLPP

Inną formą darowizny jest darowizna ze wskazaniem. Jest to doskonały sposób, aby wesprzeć konkretne działania SOS HUSKY. O organizowanych przez nas akcjach możesz dowiedzieć się ze strony głównej. Darowizna ze wskazaniem jest też formą pomocy konkretnym psom będących pod naszą opieką. Więcej o psiakach pilnie potrzebujących Twojego wsparcia dowiesz się na naszej stronie w zakładce Psy do adopcji Znajdziesz ją TUTAJ.
Zapraszamy także do kontaktu z Karoliną:  kontakt@soshusky.pl

PRZEKAZANIE  DARÓW RZECZOWYCH

Jeżeli masz możliwość przekazania nam misek, obroży, smyczy, karmy, klatek kennelowych i innych przedmiotów niezbędnych w opiece nad naszymi psiakami, prosimy o kontakt z Karoliną:  kontakt@soshusky.pl

ADOPCJA WIRTUALNA

Jeżeli z jakiś względów nie możesz zaadoptować psa, a jednocześnie chciałbyś mieć wkład w pomoc temu konkretnemu, istnieje możliwość adopcji wirtualnej. Tego typu wsparcia szczególnie potrzebują psy najbardziej skrzywdzone przez człowieka. Wymagające długotrwałej rehabilitacji psychologicznej, przewlekle chore, niepełnosprawne czyli te wszystkie, które mają najmniejsze szanse na znalezienie domu stałego. Adopcja wirtualna może obejmować pokrycie całości kosztów utrzymania psa lub koszty wyżywienia czy leczenia. To Ty decydujesz jaką kwotą wesprzesz naszego podopiecznego i przez jaki czas.
Jeżeli zastanawiasz się, którego z naszych podopiecznych zaadoptować wirtualnie zapraszamy do kontaktu z Karoliną: kontakt@soshusky.pl lub do odwiedzenia naszej strony w zakładce Psy do adopcji Znajdziesz ją TUTAJ.

TRANSPORT

Bardzo często potrzebujemy szybko zabrać psa np. z miejsca i warunków które zagrażają jego zdrowiu i życiu. Jedyną szansą jest znalezienie dla niego miejsca w hotelu lub w domu tymczasowym. Niestety zdarza się, że dom tymczasowy lub hotel gotowy przyjąć psa znajdują się wiele kilometrów od miejsca jego przebywania. Ten sam problem może dotyczyć często dowożenia psa do domu stałego. Jeżeli masz możliwość i chcesz poświęcić swój czas, aby pomóc nam w transporcie naszych podopiecznych, regularnie podróżujesz do wybranych miejsc w Polsce, własnym autem, ale i pociągiem czy autobusem skontaktuj się z Karoliną, opiekunem tej akcji:  kontakt@soshusky.pl lub Gretą:  greta@soshusky.pl.

BANERY

Zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób wiedziało o działaniach podejmowanych przez S.O.S Husky. Najprostszym sposobem jest umożliwienie jak największej liczbie osób łatwego dotarcia do naszej strony internetowej. Dlatego zachęcamy wszystkich do zamieszczenia na swojej stronie www naszego banerka, polubienia nas na Facebooku, udostępniania czy rozsyłania do znajomych informacji o naszych działaniach.
www.forum.soshusky.pl/viewtopic.php?f=67&t=283

OGŁOSZENIA

Rozważne dopasowanie charakteru i potrzeb psa do nowych Opiekunów to niejednokrotnie sprawdzenie kilku nowych domów. Wymaga to zainteresowania jak największej liczby osób adopcją psów będących pod opieką naszego Stowarzyszenia. Najlepszym sposobem, aby ten cel osiągnąć jest intensywne ogłaszanie psów na jak największej liczbie portali ogłoszeniowych. Ogłoszenia, to czasochłonna i żmudna praca. Jeżeli jesteś gotowy poświęcić choćby godzinę w tygodniu na ogłaszanie naszych podopiecznych skontaktuj się z opiekunem akcji – Bartkiem: tel. 665 223 282

POMOC WOLONTARIUSZY

Chcemy zaprosić do współpracy wszystkie osoby, które są wolontariuszami w schroniskach. Zależy nam na informacjach o psach w typie ras północnych, zdjęciach, opisach ich zachowań tak, aby i im spróbować znaleźć odpowiedzialnych i kochających opiekunów.
Jeżeli jesteś wolontariuszem w schronisku skontaktuj się z Bartkiem: tel. 665 223 282

Zapraszamy!